Bright Fayna town

Площа квартири - 85 м.кв. Місцезнаходження - місто Київ, ЖК "Файна Таун". Квартира розрахована на проживання двох дорослих та двох дітей, дівчинки та хлопчика.

 

Трикімнатна квартира виконана з елементами стилів мінімалізм та нео-мемфіс. Головними побажаннями замовників щодо стилю та оздоблення приміщень були: світлі та яскраві кольори, щоб інтер’єр піднімав настрій та була присутня зелень у вигляді рослин.

 

За побажаннями замовників відбулись невеликі зміни у плануванні. Спальню було збільшено за рахунок її об’єднання з лоджією. Перегородка, яка відділяла гардеробну кімнату від коридору була прибрана, залишилась лише частина стіни, довжиною 60 см, для створення ніші під шафу для господарських потреб. Також були зміщені дверні прорізи для більш зручного розташування меблів.

 

Матеріали для оздоблення стін. Були використані шпалери, як акценти, у дитячих кімнатах; декілька видів декоративної штукатурки; фарба для стін та стелі; дерев’яні панелі; керамограніт для оздоблення стін у санвузлах. На підлозі був використаний широкоформатний керамограніт та паркетна дошка.

 

Освітлення комбіноване - приховані точкові світильники, сучасні люстри, бра, підсвічування стін, а саме, створення конструкції «невагомої стелі» за допомогою спеціального профілю, в який монтується LED- стрічка.

 

 

2015