Lipinka

Площа квартири - 84 м.кв. Замовники, власники квартири – молоде подружжя з двома дітьми, хлопчик - 6 років, дівчинка – немовля.

 

Трикімнатна квартира виконана в стилі мінімалізму з елементами скандинавського стилю, все аскетично, нічого зайвого. В той же час поєднання кольорів додає приміщенням свіжості та затишку.

 

Розташування квартири. Три вікна розташовані на південний захід, і одне, в другій дитячій – на південь.

 

З кухні-вітальні та дитячої хлопчика є вихід на балкон.

 

У плануванні, за побажанням замовника, кардинальних змін не відбулось, лише була додана перегородка з дверима, яка відділяє передпокій від технічного приміщення. Також на 26 см була пересунута перегородка між ванною і технічним приміщенням в бік технічного приміщення, щоб у санвузлі розмістити душ.

 

За основу була взята колірна гамма з використанням сірого кольору і бірюзи.

В освітленні замовники віддали перевагу точковим світильникам та бра.

 

Опалення виконано за рахунок внутрішньопідлогових радіаторів.

 

Передпокій. Тут розмістилось консольне сидіння з шухлядами для дрібниць, а під конструкцією можна ховати взуття. Над сидінням розмістилась конструкція з рейок (з фарбованого МДФ), на якій закріплені гачки для одягу та поличка для шапок і шарфів. З права розмістилась тумба з висувною шухлядою та шафкою для взуття, над нею є дзеркало. Вся меблева конструкція підсвічена накладними точковими світильниками, виконаними з гіпсу.

 

 

 

 

Кухня-вітальня 20,15 м.кв. Вмістила в себе кухонну зону з вбудованою технікою та великою робочою поверхнею, обідню зону та зону відпочинку з кутовим диваном. Телевізор розмістився над обіднім столом, але замовники ним майже не користуються.

 

Дитяча хлопчика 13,98 м.кв. Виконане зонування. Є куточок для спорту зі шведською стінкою та матом. Є робоча зона біля вікна. Звісно, нікуди без ліжка та місткої шафи. Також тут знайшов своє місце невеликий диван. Він розмістився в ніші між шафою та стіною з вікном, має своє освітлення. Такий диван стане дуже доречним, якщо до дитини прийдуть друзі, або хтось залишиться переночувати, адже він розкладається. В обох дитячих кімнатах було додано помаранчевий колір, щоб створити настрій, та підкреслити функцію приміщень.

 

Дитяча дівчинки. Хоча ця кімната невеличка, має площу – 13,58 м.кв., в ній вмістилось все необхідне. Тут є велика шафа, диван та комплект меблів для немовляти – ліжечко, пеленальний столик та комод.

 

Спальня батьків, розміром 18,88 м.кв., вмістила в себе велике ліжко з приліжковими тумбами, шафу на всю стіну та робоче місце з окремою шафкою для зберігання. Також зліва від шафи розмістилось велике дзеркало у весь ріст, це не тільки практично, але ще і гарно, оскільки воно візуально додає простору та світла, віддзеркалюючи промені сонця від вікна.

 

Основний санвузол з ванною має площу 4,82 м.кв. Тут розташувалась велика ванна, умивальник з тумбою та дзеркалом, унітаз з інсталяцією, пральна машина та велика шафка.

 

Гостьовий санвузол, 2,39 м.кв., вмістив в себе душову кабіну,  унітаз з інсталяцією та невеличкий умивальник. В обох санвузлах є гігієнічні душі.

 

 

 

2015