Loft

Площа квартири - 51 м.кв. Місцезнаходження – смт. Гостомель,

ЖК "ParkTown". Квартира розрахована на проживання молодого чоловіка, з можливим збільшенням кількості проживаючих, з часом.

 

Квартира включає в себе такі приміщення – передпокій, санвузол, кухня-вітальня, спальня, гардеробна та лоджія.

 

Одним з головних завдань було створити світле приміщення, так як квартира, сама по собі, темна.

 

В дизайні були використані елементи стилів мінімалізм та лофт.

 

У переплануванні відбулись невеликі зміни, змінений конструктив стіни санвузла, завдяки чому, біля вхідних дверей з’явилось місце для сидіння (щоб взутись, або поставити сумку) та відкритої вішалки (наприклад для вологих, після дощу, речей, які одразу в шафу не повісиш). Також було добудовано частину стіни в передпокої, щоб утворилась ніша для шафи.

 

Для оздоблення стін були використані шпоновані панелі, широкоформатний керамограніт, декоративна штукатурка та зносостійка фарба. На підлозі був використаний широкоформатний керамограніт та ламінат.

 

Освітлення комбіноване - врізні та накладні точкові світильники, сучасна, мінімалістична люстра, бра, підсвічування стін за допомогою LED-стрічки.

 

Меблі тут в стилі лофт, з притаманними стилю, чорними металевими елементами.

 

А оскільки, у санвузлі не залишилось місця для зручного розташування рушникосушарки, було прийняте рішення зробити «теплу стіну» змонтувавши в стіну теплу підлогу, та повісити на стіну гачки.

 

 

 

 

2015